makijaż

O idealnym makijażu ślubnym

Dzień ślubu ma być jednym z najbardziej pamiętnych dni twego życia. Chcesz wyglądać i czuć się piękną, promienną. A makijaż ma podkreślić twoje naturalne piękno. Każdy twój rumieniec, uśmiech i pocałunek będą rejestrowane na filmie dlatego makijaż ślubny musi być doskonały i wyglądać bez zarzutu przez cały twój wielki dzień. Ten przewodnik jeśli chodzi o makijaż ślubny zmniejszy twój stres jeśli chodzi o planowanie makijażu ślubnego.

Przygotuj swoją skórę do ślubu

Niestety wiele kobiet czekać, aż zostanie tylko kilka miesięcy od ich ślubu, zanim jeszcze zaczną porządnie myśleć o pielęgnacji skóry. Rozpocznij wcześniej i zadbaj o skórę już teraz. Trzeba będzie wypracować swój typ skóry, aby pomóc ustalić właściwy reżim do pielęgnacji skóry. Pozwoli to, w połączeniu z dobrymi nawykami żywieniowymi, popijaniem dużej ilości wody, wystarczającą ilością snu i regularnymi ćwiczeniami upewnić się, że Twoja skóra będzie promienna na twój wielki dzień.

Aby pomóc zrozumieć swój typ skóry oraz jak stworzyć szybki i łatwy tryb pielęgnacji skóry rutynowych proszę przeczytać więcej artykuł na temat pielęgnacji skóry. Na tydzień przed ślubem wiedz, że to nie jest czas, aby eksperymentować z pielęgnacją skóry. Jeśli regularnie używasz maseczki to ostatnią regularną sesje oczyszczania twarzy zaplanuj dobry tydzień przed ślubem.

Pryszcze i trądzik.

Użyj czystego Aloe Vera aby tym potraktować wszelkie nierówności lub wypryski. Jest wspaniałym uzdrowicielem.

Trzymaj się z dala od nadmiaru słońca.

Nie dawaj na siebie zbyt dużo słońca przed ślubem. Oparzenia słoneczne, łuszczenie skóry mogą sabotować twoją skórę w ten specjalny dzień.

Postawić na profesjonalną wizażystkę czy zrobić to samemu?

Jeśli jesteś pewne że sama potrafisz zadbać o swój własny makijaż nie ma powodu, dla jakiego nie można byłoby zrobić własnego makijażu ślubnego. Jeśli nie jesteś tak pewna swoich umiejętności tonie jest czas na eksperymenty – chcesz wyglądać absolutnie najlepiej w ten dzień i w ramach zdjęć ślubnych – to ważne w tym szczególnym dniu. Jeśli nie jesteś pewna swoich umiejętności makijażu, lub po prostu wolisz nie martwić się o swój makijaż, użyj profesjonalnej pomocy
Tak czy inaczej te wskazówki i porady będą dla ciebie przydatne.

Co wziąć pod uwagę przy planowaniu makijażu ślubnego?

Makijaż musi być odpowiedni do pory dnia, miejsca (wewnątrz lub na zewnątrz) i musi uzupełniać styl sukni ślubnej więc po potwierdzeniu uzgodnień dotyczących ślubu i decyzji w jakim stylu będzie ślubna sukienka, można zacząć myśleć o stylu makijażu. Rzeczy do rozważenia…

Wesela w porze nocnej są zwykle bardziej formalne niż ślub w czasie dnia. Można rozważyć bardziej wyrafinowany wygląd makijażu. A dzienny makijaż ślubny powinien być bardziej naturalny.

Wewnątrz czy na zewnątrz?

Oświetlenie na zewnątrz jest silniejszy dzięki czemu makijaż powinien być bardziej miękkie i bardziej naturalny niż makijaż na wesele w pomieszczeniach.

Oświetlenie?

Różne oświetlenia wymagają różnych stylów makijażu. Oświetlenie w porze nocnej osłabia makijaż więc mocniejszy wygląd makijażu jest korzystny. Naturalne oświetlenie jest bardziej korzystne, aby makijaż można znowu rozważyć bardziej naturalny wygląd makijażu.

Kolor sukni.

Ivory i biel zwykle sprawiają, że skóra wygląda bardziej miękko i dlatego można postawić na bardziej efektowny styl makijażu. Biały zazwyczaj wypłukuje twarze więc można też rozważyć zastosowanie łagodniejszych kolorów w celu podkreślenia twarzy. Im większy dekolt sukni, im bardziej wyrafinowany styl fryzury – tym makijaż powinien być delikatniejszy.

Możesz również polubić…