List/Grid stylizacja Subscribe RSS feed of category stylizacja

Lakiery hybrydowe – kompendium wiedzy

Lakiery hybrydowe – kompendium wiedzy

Lakiery hybrydowe cieszą się w Polsce coraz większym zainteresowaniem, ale w dalszym ciągu wiele osób nie ma zielonego pojęcia, czym one tak naprawdę są i jakie są ich największe zalety…. Więcej »

Dlaczego ważny jest top coat?

Dlaczego ważny jest top coat?

Ładnie pomalowane i zadbane paznokcie są niezwykle kobiece i zawsze dodają uroku. Często jednak zaraz po pomalowaniu coś się na nich odbija, odpada, ściera, czego kobiety nienawidzą. Zwykle lakiery wolno… Więcej »

Akcja depilacja

Akcja depilacja

Lato to czas, kiedy odsłaniamy dużo więcej naszego ciała niż to się dzieje zimą. Kiedy to robimy chcemy, aby nasza skóra była gładka i wyglądała zdrowo. W uzyskaniu takiego efektu… Więcej »

Wiosenny minimalizm sezonu

Wiosenny minimalizm sezonu

Wiosenne stylizacje bardzo często pozwalają na odświeżenie naszej garderoby, i zmianę przede wszystkim naszych stylizacji i kolorystyki. Słoneczna, piękna pogoda czas właśnie na porządki schować zimowe kurtki do szafy. Wiosenne… Więcej »

Trzeba mieć w sobie a nie na sobie

Trzeba mieć w sobie a nie na sobie

Styl hippe który charakteryzuje się zdecydowanie swoją zwiewnością i lekkością jest używany przez wiele osób które posiadają bardzo swoisty najczęściej charakter. W typie tego stylu modne są spodnie dzwonu, jakieś… Więcej »

Pielęgnacja i jej skutki

Pielęgnacja i jej skutki

Stylizacja włosów która jest bardzo ważnym elementem, zwłaszcza wśród kobiet nie jest taka łatwa i prosta jakby się mogło wydawać. Niemniej jednak środki które powstały przeznaczone celowo na takie potrzeby… Więcej »

Wyrażenie uczuć i słów

Wyrażenie uczuć i słów

Styl emo pochodzi z połowy lat 80-tych. Jednakże tak naprawdę nikt nie jest wstanie wskazać kolebki tego stylu. Najczęściej przyjmuje się iż, styl emo pochodzi z Waszyngtonu lub też z… Więcej »

Indywidualny wybór każdego z nas

Indywidualny wybór każdego z nas

Stylizacja na imprezę jest decyzja indywidualną, każdego z nas. Wybór którym się kierujemy, zazwyczaj wynika z celu oraz okoliczności danej imprezę. Sztuka dobrej stylizacji się modna rzecz, która posłuży nam… Więcej »

Tańce hulanki i dobra zabawa

Tańce hulanki i dobra zabawa

Stylizacja na wesele, jest jedną z najbardziej przeżywający chwil w naszym życiu. Nie tylko ze względu na duży stres jaki nas ogarnia przed całą naszą ceremonia ale i również z… Więcej »

Piękność urok i precyzja

Piękność urok i precyzja

Stylizacja paznokci, według wielu kobiet jest jedną z najpiękniejszych rzeczy, jakie mogą sobą reprezentować kobiety wizualnie. Bardzo wiele kobiet, w bardzo dużym stopniu stara się w jak najlepszy sposób zadbać… Więcej »

© Akademia Douglas. XHTML / CSS Valid.
Proudly designed by Theme Junkie.